Foci-talentumok

Játékos osztályzatok

Junior játékosok Senior játékosok
Álampolgar



1. Samuel Griffiths ø: 5 Stafford Rangers F.C.
2. Syed Abu Subhan ø: 5 Capel Sports and Social
3. Conor Stephen Townsend ø: 5 Hull City FC
4. Dávid Kerékgyártó ø: 5 Sándor Károly Labdarúgó Akadémia
5. Rashid Bertrand ø: 5 Bath Road Ambassadors
6. Kevin Sullivan ø: 5 Uitvlugt Warriors FC
7. Gustavo Esicua De Paulo Da Nóbrega E Silva ø: 5 Pembroke Athleta FC
8. Matthew Morosoli ø: 5 Paddock Wood FC
9. Warwick Alexander ø: 5 Stoke City FC
10. Kuang Tien Chung ø: 5 Taipei City Tatung FC
11. Steven Springett ø: 5 Cray Wanderers Football Club
12. Hristos Tsakirakis ø: 5 Aris Thessaloniki
13. Yesinge Jimenez ø: 5 Once Caldas
14. Shaun Carson ø: 5 Kinross United FC
15. Akel Clark ø: 5 M.S.C. Lions FC
16. Glenorvan Edmonds ø: 5 Santos FC Georgetown
17. Emerick Williams, ø: 5 Beacons Bartica
18. Shawn David ø: 5 Buxton United FC
19. Cheng-Yi Lin ø: 5 Taiwan Physical Education College
20. Chih-En Lô ø: 5 Ad Energicos
21. Yu-Lin Chen ø: 5 Taiwan Physical Education College
22. Po-Cheng Lin ø: 5 Taiwan Physical Education College
23. Sheng-Hsin Wei ø: 5 Taiwan Physical Education College
24. Kun-Chi Lu ø: 5 National Sports Training Center (N.S.T.C.)
25. Meng-Hsuan Hsieh ø: 5 Taiwan Physical Education College
26. Malik Jeremiassen ø: 5 G-44 Qeqertarsuaq
27. Thierry Onana ø: 5 AS Fortuna de Mfou Yaounde
28. Eric Kofi Osei ø: 5 Kessben FC
29. Guy Hervé Menyeng ø: 5 Canon Sportif de Yaoundé
30. Frederick John Woodman ø: 5 Newcastle United
31. Alinani Mounter ø: 5 Eton Manor Football Club
32. Fabian Brown ø: 5 (ehem.) Nuneaton Town
33. Philbert Moffat ø: 5 Majestic Flickers
34. Kester Jacobs ø: 5 Alpha United
35. Sherwin Morris ø: 5 Alpha United
36. Shaun Johnson ø: 5 Tobago United
37. Po-Hao Chen ø: 5 Taipei City Tatung FC
38. Han Chang ø: 5 National Sports Training Center (N.S.T.C.)
39. Ming-Han Chiang ø: 5 Tainan County
40. Hao Wei Chen ø: 5 Beijing Baxy F.C.
41. Pai-Ho Wu ø: 5 Futbol Club De Movimiento Agresivo
42. Chun Ching Wu ø: 5 Hunan Xiangtao
43. Pin-Hsien Lee ø: 5 Taipei Red Lions FC
44. Chao-Hsun Yang ø: 5 National Sports Training Center (N.S.T.C.)
45. Thomas Partey ø: 5 Tema Youth
46. Lok Bandhu Gurung ø: 5 Abahani Limited Chittagong
47. Garidmagnai Bayasgalan ø: 5 Honhorin Sonhoruud M & G Construction H.H.K.
48. Nick Havermans ø: 5 KVC Westerlo
49. Gorkem Camoglu ø: 5 FC Moreda Uccle
50. Guy Dufour ø: 5 KSV Roeselare
Copyright © 2006 - 2018 Fussball-Talente.com. All Rights Reserved.
Tell your friends about the content on this site: Twittern Auf Facebook teilen