Foci-talentumok

Játékos osztályzatok

Junior játékosok Senior játékosok
Álampolgar



1. Celistanus Tita Chou ø: 5 Olympique Mvolyé
2. Juan Castro ø: 5 CD Mafra
3. Filipe Manuel Cordeiro Duarte ø: 5 Casa Benfica de Macau
4. Christian Nickol ø: 5 SV Poppenweiler
5. Vojtěch Heger ø: 5 FC Hradec Králové
6. Fábio Oliveira Silva ø: 5 Fiães Sport Clube
7. Andre Berger ø: 5 ASK Schlöglmühl
8. Šime Baričević ø: 5 NK Zadar
9. Tihomir Tanasijevic ø: 5 FK Sinđelić Belgrad
10. Wandisile Letlabika ø: 5 Mamelodi Sundowns FC
11. Lukáš Majurník ø: 5 FC Hradec Králové
12. Daniele Bibaj ø: 5 UC Appennino Pistoiese Calcio
13. Christian Gjerde ø: 5 Spjelkavik IL
14. Veton Popova ø: 5 SV 1919 Lohmar
15. Ion Erice Domínguez ø: 5 (ehem.) AO Kerkyra
16. Jonathan Ambrose ø: 5 Islington Shooting Stars
17. Hannes Wölfl ø: 5 FC Mäder
18. Alen Piljic ø: 5 SV Sissach
19. Antonio Savino ø: 5 ASD Racale
20. Daniel Ndi ø: 5 Sporting Club Accra
21. Joe Luwi ø: 5 Kossa FC
22. Benoît Lambert ø: 5 Avenir Sportif de Gouzon
23. Shaun Carson ø: 5 Kinross United FC
24. Akel Clark ø: 5 M.S.C. Lions FC
25. Kester Jacobs ø: 5 Alpha United
26. Ming-Han Chiang ø: 5 (ehem.) Tainan County
27. Pin-Hsien Lee ø: 5 Taipei Red Lions FC
28. Po-Cheng Lin ø: 5 Taiwan Physical Education College
29. Andrejs Bezļepkins ø: 5 SFK Varavīksne
30. Bradford Evan Rusin ø: 5 HB Køge
31. James Naka ø: 5 Western United FC
32. Lau Ka Shing ø: 5 Grupo Desportivo de Lam Pak
33. Daniel Watkins ø: 5 Islington Shooting Stars
34. Vincent Marques Vallade ø: 5 Entente Sportive Evaux Budelière (ESEB)
35. Kaan Akin ø: 5 FC Solothurn
36. Rostand Tchamba ø: 5 CA Newell's Old Boys
37. David Oroshi ø: 5 FK Austria Wien
38. Thibaud Piollet ø: 5 ES Ahun
39. Alexis Alfonso Ugarte ø: 5 Jeunesse Sportive Chambonnaise
40. Julien Dumontaux ø: 5 FC Dontreix
41. Kyohei Noborizato ø: 5 Kawasaki Frontale
42. David Manuel Frescata Azinhaga ø: 5 Valenças Sport Club
43. Luís Gonçalo Dias Gomes Pinheiro ø: 5 Sporting Clube Pombal
44. Gareth Thomas Mulligan ø: 5 Gateshead FC
45. Tomáš Beneš ø: 5 SK Uhelné sklady Praha
46. Michal Gabriška ø: 5 SK Uhelné sklady Praha
47. Petr Kořánek ø: 5 SK Uhelné sklady Praha
48. Petr Zachař ø: 5 SK Uhelné sklady Praha
49. Martin Nygård ø: 5 Enebakk IF
50. Kot Choi N'guen ø: 5 Strømsgodset IF
Copyright © 2006 - 2019 Fussball-Talente.com. All Rights Reserved.
Tell your friends about the content on this site: Twittern Auf Facebook teilen